رگلاژ پنجره یو پی وی سی در واقع تنظیم دقیق لولاها ،یراق آلات و شیشه های لنگه بازشوی پنجره می باشد. رگلاژ پنجره یو پی وی سی در اطراف تهران و خود تهران و شهر کرج توسط گروه کاراکو با در اختیار داشتن نیرو ماهر و متخصص انجام می شود. این مجموعه خدماتی مانند رگلاژ پنجره دوجداره و تعمیر پنجره دوجداره و همچنین تعمیر و رگلاژ پنجره آلومینیومی را به بهترین شکل انجام می دهد.

رگلاژ پنجره یو پی وی سی در اطراف تهران

در حالی که شما یکی از بهترین پنجره های یو پی وی سی را خریداری کرده و بهترین تجهیزات را برای نصب آن به کار گرفته باشید. اما روش رگلاژ پنجره دوجداره را اشتباه انجام دهید درز پنجره مقداری باز می ماند و عملکرد آن دچار اختلال می شود. ضمن اینکه آشنایی با رگلاژ پنجره یو پی وی سی سبب می شود از بروز مشکلاتی نظیر سخت باز و بسته شدن پنجره، روان نبودن دستگیره، وجود فاصله در قسمت باز شونده درب و فریم جلوگیری شود.

مشکلات پنجره قبل از رگلاژ شدن

  • درست بسته نشدن پنجره
  • سفت بودن دستگیره
  • نفوذ گرما و سرما به داخل خانه
  • نفوذ آب به داخل خانه در زمان بارندگی
  • شل شدن لاستیک های اطراف پنجره دوجداره

رگلاژ پنجره یو پی وی سی

زمان رگلاژ شدن

رگلاژ پنجره یو پی وی سی بهتر است هر ساله و به طور مداوم انجام شود. برای این کار حتما از نیرو متخصص در زمینه تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره و یو پی وی سی کمک بگیرید. توجه داشته باشید که رگلاژ نکردن پنجره‌ها می‌تواند موجب افزایش مصرف انرژی شود؛ به گونه‌ای که در فصل سرما قادر به گرم کردن خانه با درجه حرارت مورد نظرتان نشوید و در فصل گرما نیز ورود گرمای هوای بیرون به داخل مانع خنک شدن هوا توسط کولرها گردد.

مطالعه کنید
چگونگی رگلاژ پنجره دوجداره آلومینیومی

رگلاژ نشدن پنجره دوجداره توسط افراد ماهر

در صورتی که نصب پنجره توسط افراد ماهر و مجرب صورت بگیرد. الزام به رگلاژ نمودن بعد از نصب را تا حد زیادی کاهش می دهد. که البته با این وجود هم بعد از مدتی استفاده در بعضی از موارد برای رفع افتادگی پنجره دوجداره نیاز به رگلاژ وجود خواهد داشت. تا پنجره مانند روز اول به خوبی عمل کند و عایق خوبی باشد. در صورتی که مرحله نصب به درستی و توسط افراد ماهر و مجرب انجام نگیرد. در زمان کوتاهی حتی برخی موارد دیده شده که بعد از یک ماه نصب احتیاج به رگلاژ پنجره یو پی وی سی شکل می گیرد.

رگلاژ پنجره یو پی وی سی در اطراف تهران

هزینه رگلاژ پنجره یو پی وی سی در اطراف تهران

هزینه این عملیات همواره در حال نوسان بوده و در طی عملیات مختلف متغیر بوده است. به طور مثال پنجره های که دارای ارتفاع و عرض بیشتری هستند برای رگلاژ کردن باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. علاوه بر این موارد نوع بازشو و مدت زمان انجام کار می تواند هزینه را تغییر دهد. همانطور که قبلا نیز گفتیم رگلاژ پنجره دوجداره بسیار ساده و راحت است. توجه نمایید که تنظیم نبودن پنجره ها می تواند سبب هدر رفتن انرژی درون خانه و در نهایت افزایش هزینه های شما شود. البته که با وجود بالا بودن قیمت درب و پنجره دوجداره این کار بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جمع بندی

گروه فنی و مهندسی کاراکو با سال ها سابقه و تجربه در زمینه نصب تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره و آلومینیومی با داشتن نیروهای حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان در شهر تهران و اطراف تهران و در شهر کرج می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.

مطالعه کنید
معرفی و کاربرد پنجره آکاردئونی یو پی وی سی

شماره تماس کاراکو