تعویض لاستیک پنجره دوجداره از جمله خدماتی است که توسط شرکت کاراکو در سراسر تهران و کرج ارائه می شود. در تعویض لاستیک درزگیر پنجره upvc یا الومینیوم لازم است تا لنگه از داخل فریم خارج شود که برای این منظور پیچ لولاها باز شده و پایین اورده می شود.

پس از ان لاستیک های قدیمی را از ریل و شیارها خارج کرده که برای این منظور از فشار دست و وسیله کاربردی رابر و غلتک مخصوص می توان استفاده کرد، باید دقت کنید که عملیات جای گذاری لاستیک های درزگیر در پنجره های دوجداره در کارگاه تولیدی در دو مرحله اجرایی شود.

لاستیک درزگیر که با نام لاتین epdm نیز شناخته می شود، در سال اول استفاده ممکن است هیچگونه اثری از خرابی یا کاهش کیفیت در ظاهر ان دیده نشود اما در گذر زمان و عوامل محیطی زیاد و به دلیل کم کاری در نصب و تولید از حالت اولیه خارج شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

یک نوع لاستیک های دیگر تحت عنوان tpe وجود دارد که دارای سه لایه با فرمولاسیون ویژه است که مخصوص پنجره های دوجداره upvc  در طرح و رنگ مشکی و خاکستری می باشد.

برای تعویض لاستیک پنجره دوجداره upvc در هر دو نوع هیچ محدودیتی وجود ندارد و با تخصص تعمیرکار و استفاده از اجناس درجه یک و پیاده سازی شیوه های صحیح عایق بندی درب و پنجره، تا سال ها با خیالت راحت از این محصول می توانید استفاده کنید. بهینه سازی و عایق صوتی و حرارتی پنجره های یو پی وی سی وابسته به لاستیک های درزگیر و چسب های مخصوص و شیشه های دوجداره می باشد.

مطالعه کنید
تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره