نما یا پنجره کرتین وال نوعی نمای شیشه ای از جنس شیشه و پروفیل آلومینیوم است که برای ساختمان های بلند مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای پنجره کرتین وال 

استفاده از نمای یا پنجره کرتین وال مزایای بسیاری دارد. به دلیل استفاده از مواد سبک وزن ، سیستم های کرتین وال یک گزینه مقرون به صرفه برای پوشش خارجی ساختمان است.

با توجه به توانایی این سیستم در برابر نفوذ گرد و غبار و رطوبت ، سبب صرفه جویی در انرژی می شود که هزینه های گرمایش، خنک سازی و نورپردازی ساختمان را کاهش می دهد.

یکی دیگر از مزایای سیستم کرتین وال که می توان آن را در واحد های کوچک یا بزرگ نصب کرد، بسته به نیازها و اولویت پروژه ، شیشه ها ممکن است از کف تا سقف فاصله داشته باشند یا در چند طبقه نصب شوند. این نوع پیاده سازی نما انعطاف پذیری در طراحی را بیشتر می کند. به دلیل تطبیق پذیری سیستم کرتین وال ، یک گزینه جذاب و مدرن برای نمای هر ساختمان است.

نحوه ساخت و نصب پنجره کرتین وال

لامل های عمودی در طول نما قرار می گیرند و به سازه اصلی اتصال پیدا می کنند. لامل های افقی نیز مابین لامل های عمودی قرار می گیرد. در این روش به جز مرحله اکسترود آلومینیوم تمامی مراحل مانند برش لامل ها در محل پروژه انجام می شود.

این روش که روش جدیدتری به شمار می آید باعث افزایش سرعت کار می شود. تمامی مراحل برش لامل های آلومینیومی در کارخانه صورت می گیرد و تنها عملیات نصب نمای یا پنجره کرتین وال در ساختمان انجام می شود که این کار سرعت انجام کار را بالا خواهد برد.

مطالعه کنید
تعویض لاستیک های پنجره دوجداره

کاراکو | نصب و تعمیر تخصصی انواع درب و پنجره 

فریم پنجره کرتین وال از آلومینیوم اکسترود شده ساخته و در محل طراحی نصب می شود. کاراکو با نیروهای متخصص و ابزارآلات پیشرفته و به روز آماده ارائه هرگونه نصب ، اجرا و پیاده سازی این نوع از نماهای خارجی ساختمان می باشد.

در صورت نیاز به تعمیر و رفع هرنوع ایراد این نوع نما نیز نیروهای کارآزموده کاراکو در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر آن می نمایند. دانش فنی روز تعمیرکاران و نصابان ما ، تعمیر و رگلاژ درب و پنجره را آسان تر می نماید.

شماره تماس کاراکو